Máte dotaz? Zavolejte +420 776 312 836
Knihy STEP INTO READING

Knihy STEP INTO READING

2021-05-12

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ

Knihy vhodné pro děti ve školce i  na prvním stupni základní školy

Společnost Random House publikuje pro nejmenší děti úžasné knihy STEP INTO READING. Knihy jsou rozdělené do pěti úrovní podle schopnosti dětí číst a chápat příběh. Knížky na první pohled zaujmou každého malého posluchače a pohádky od DISNEY jistě děti znají.

Pohádka Ledové království (FROZEN) je kreslená pohádka oblíbená po celém světě. Příběh dvou sester zaujal nejednoho malého i velkého diváka a já jsem proto velmi ráda, že mohu tuto knihu nabízet k zapůjčení i u nás v anglické knihovně. První posluchači všech pěti příběhů byly moje holčičky Lilly a Anička (3 a 6 let). Z obrázků a vyprávění byly nadšené. Když jsem pak večer z dětských pokojíčků slyšela opakování si anglických výrazů z této knihy, srdce mi jen zaplesalo. 

Já jsem tuto kniho zakoupila z USA, kde se publikují. S kapkou trpělivosti ale i vy můžete od společnost Randon House zakoupit svým nejmenším knihy STEP INTO READING. V nabídce jsou i další oblíbené příběhy jako je např. Monsters truck, Mašinka Tomáš, Bambi aj. Na stránkách http://www.stepintoreading.com/ si svou oblíbenou knížku v angličtině najde opravdu každý :) Knihy je rozděleny do 5 úrovní angličtiny a je jen na Váš, kterou pro svou ratolest vyberete. Děti i dospělí se na této knize velmi jednoduše naučí nová slovíčka a díky nádherným obrázkům z filmu velmi jednoduše pochopí příběh, aniž by znaly všechna slova.

 

FROZEN, Ledové království

Kniha FROZEN story collection, kterou si můžete u nás zapůjčit, je rozdělena do samostatných příběhů plných obrázků a jednoduchých slov a krátkých vět. Příběhy jsou pro čtenáře a ještě nečtenáře úrovně 1 (nejmenší děti) a úrovně 2 (předškoláci)

Na začátku této knihy se seznámíme s charakterem hlavních hrdinů a poté se můžeme pustit do čtení či poslouchání četby od rodičů. Dále se naše kniha dělí na příběh BIG SNOWMAN, LITTLE SNOWMAN - zjednodušený celý film, HELLO, OLAF! - vyprávění o přáních a snech sněhuláka, A LATE OF TWO SISTERS - dětství a dospívání Anny a Elsy, ANNA’S BEST FRIENDS - dobrodružná část o cestě do ledového paláce a poslední částí této pětidílné knihy je THE CHRISTMAS PARTY - příběh, jak Anna, Elsa, Kristoff, Sven a Olaf spolu prožívají Vánoce :)

 

Rozdělení knih

STEP 1 - První úroveň těchto knih je určena pro předškoláky a děti ze školky. Pro čtení je tedy nutno pomoci dospělého. Každá stránka knihy má velké obrázky a jednoduchá rytmická anglická slovíčka.

STEP 2 - Úroveň druhá je určena pro předškoláky s nejmenšími základy angličtiny (barvy, čísla). Příběhy v této úrovni obsahují základní slovíčka a krátké věty.

STEP 3 - Třetí úroveň je vhodná pro děti, které chtějí zkoušet sami číst a rozpoznat jednoduchou zápletku příběhu. 

STEP 4 - Pro samostatné čtenáře, kteří mají úroveň angličtiny přibližně třetí, čtvrté třídy základní školy je určena úroveň 4. 

STEP 5 - Mají Vaše děti rády samostatné čtení rozdělené do kapitol a i přesto si nechají příběh napovědět barevnými obrázky? Pro ty je tedy vhodná úroveň 5. 

Hezky si užijte čtení a já se na Vás těším zase u nějaké další novinky :)

Jana

Komentář uložen!


Copyright © Lekceaj.cz 2023. All right reserved.
Ke správnému fungování využíváme cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.